• دستگاه چاپ بنر اکوسالونت DX5-3800

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت R-3800

  • عرض چاپ : 320 سانتی متر
  • نوع هد : اپسون DX5
  • جوهر بی بو و سازگار با محیط زیست
  • سرعت چاپ: 55 متر مربع در ساعت در 2 پاس با 2 هد Epson DX7
  • کیفیت چاپ : 1440 DPI 
  • دارای رول جمع کن و رول بازکن
  • سیستم شستشوی خودکار هدها

 

دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 :

- دستگاه چاپ اکوسالونت با عرض 3.2m معرفی می کنند. سطح و عملکردی قدرتمند در مقایسه با دستگاه های مشابه می باشد، این دستگاه بصورت 2 هد و 4 هد عرضه می شود. دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 تنها دستگاه 4 هد فایل استناد با سرعت 130m/h با 2 پاس، در بازار می باشد. 4 هد قدرتمند DX5 توانمندی قابل اتکایی به این دستگاه بخشیده است.

 
- شفت مرکزی مهم ترین و تاثیرگذارترین قسمت در کیفیت چاپ دستگاه چاپ اکوسالونت می باشد. در دستگاه های سری R، این شفت از جنس آلمینیوم می باشد. بدین وسیله تغییرات دما یا شرایط محیطی هیچ گونه تغییری بر روی دقت دستگاه بوجود نمی آورد.

 

 

 

- غلطک های دستگاه چاپ اکوسالونت از جنس سیلیکون مخصوص بوده و ساخت کشور ژاپن می باشند. به علت کیفیت بالای چاپ و پاشش ریز این هدها غلطک ها نقش بسیار تعیین کننده ای در روند چاپ دارند. اکثر مدیاهای چاپی که بوسیله این سری از دستگاه ها چاپ می شود از ترکیبات PVC و یا ترکیبات مشابه در تولیدشان استفاده شده است که تمامی این ترکیبات الکتریسیته ساکن را همراه خود انتقال می دهند. هنگامیکه مدیا زیر کریج می رسد، وجود این الکتریسیته ساکن تاثیر نامطلوبی بر روی چاپ می گذارد و امکان چاپ دقیق و با کیفیت از بین می روند. در اینجاست که نقش غلطک ها بسیار پر رنگ می شود. غلطک های معمولی قابلیت جمع کردن و یا انتقال دادن الکتریسیته از روی سطح مدیا را ندارند اما غلطک های مخصوص به راحتی این وظیفه را به نحو احسنت انجام می دهند و به شدت بر روی کیفیت کار تاثیر می گذارند.

 

 
- هیتر و فن جلو : هیتر جلو (اینفرارد) دستگاه های چاپ اکوسالونت سری R چه از شدت و چه از لحاظ محل قابل کنترل می باشند، یعنی با توجه به اندازه مدیای چاپ می توان محل کارکرد اینفرارد در سمت چپ یا وسط یا سمت راست دستگاه و یا 2 قسمت و یا هر 3 قسمت را بر روی پنل کنترل انتخاب کرد. همچنین با توجه به میزان رنگ و سرعت دستگاه درجه حرارت مورد نیاز نیز قابل تنظیم می باشد. امکان جانمایی به همان صورت که برای اینفرارد توضیح داده شد برای فن ها هم امکان پذیر می باشد و می توان سمت چپ راست و یا وسط و در صورت نیاز 2 یا 3 قسمت را انتخاب کرد. این امکان جانمایی به شدت بر روی مصرف برق تاثیرگذار می باشد و از اتلاف انرژی در نواحی که کار چاپی وجود ندارد جلوگیری می شود.
 
- تغذیه و تحویل: در دستگاه چاپ اکوسالونت R3800 تغذیه و تحویل هم بصورت دو نورد از پایین و هم بصورت تغذیه و تحویل مرکزی صورت می گیرد که تغذیه و تحویل مرکزی  بیشتر برای سایزهای کوچکتر و متریال های مخصوص اکوسالونت و نوردهای پایین برای متریال های عریض تر مانند بنر یا فلکس استفاده می شوند.
 
- Station  : سیستم اسیتیشن -station- سری R را می توان به جرات کامل ترین سیستم کپینگ -capping - در بین دستگاه های مشابه چاپ اکوسالونت دانست. این سیستم با سیستم صنعتی این دستگاه کاملا در تعادل است و عملکردی کم نظیر را بوجود آورده است .
 
- ریل و بلبرینگ پشت کریج : ریل و بلبرینگ پشت کریج  -لاینر- این دستگاه ساخت THK ژاپن می باشد و کریج به 2 عدد بلبرینگ پشت مجهز است .
 
- سیستم توقف اضطراری : یکی از ویژگی های مهم دستگاه چاپ اکوسالونت R3800، مجهز بودن آن به استپ های سمت راست و چپ کریج می باشد که برای محافظت از هدهای دستگاه طراحی شده است استپ های سمت چپ و راست دستگاه در حرکت به سمت چپ و راست در صورتی که مانعی در سر راه کریج قرار گرفته باشد عمل می کنند و بصورت آنی کریج از حرکت باز می ماند و از هرگونه آسیب احتمالی به هدها جلوگیری می شود. این ویژگی از ویژگی های مهم و خاص این سری از دستگاه ها می باشد.
 
- زنجیر IGUS : کیفیت زنجیر دستگاه بر روی طول عمر کابل و شلنگ های داخل آن تاثیر گذار است زنجیر استفاده شده در سری R متعلق به برند IGUS آلمان می باشد که به جرات می توان آنرا بالاترین سطح کیفی در جهان و تولید زنجیرهای صنعتی -energy chain- دانست .
 
- تسمه MEGADYNE : تسمه حرکتی کریج ساخت شرکت MEGADYNE ایتالیا است که از نام های بزرگ در تولید تسمه های صنعتی در دنیا می باشد.

 

Product feature:

 

*The printing quality is competitive to the Japanese eco solvent printers;
*Automatic feeding and collecting structure;
*Two head model and four head model with intelligent infrared heater and fan drying system;
*The machine through different quality tests is stable and competent enough for mass production requirement;
*LED-UV solution for option.

 

 Speed     Double heads speed    Four heads speed
 3pass              44㎡/h            88㎡/h
 4pass              32㎡/h            64㎡/h
 6pass              22㎡/h            44㎡/h
 8pass              16㎡/h            32㎡/h

 

3.2M high resolution outdoor printer
1440dpi overturns the highest resolution of traditional printers which leads the resolution of large format outdoor printing to a new standard. Your new profit pattern will be established and new business opportunity will be discovered.

 

 

Hardware main function configuration:
1. Equip two standard feeding/collecting system:
*Can print an entire roll of 3.2m material, especially suitable for high resolution printing on banner/flex;
*Can print two roll material at the same time, can choose one roll of 1.52m and another roll 1.27m or double roll of 1.27m;
2. Professional soft film collecting and feeding system (optional);
3. The LED UV option.

 

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت DX5-3800

  • تولیدکننده: TABESH Banner
  • مدل کالا: ٍEpson DX5-R3800
  • 0 تومان


کالاهای مرتبط

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512-PL1300

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512-PL1300

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512- PL1300 عرض چاپ : 320 سانتی متر نوع هد : کونیکا 512 - 4  هد قابل ارتقاء..

0 تومان

دستگاه چاپ بنر کونیکا PL 1800-512i

دستگاه چاپ بنر کونیکا PL 1800-512i

دستگاه چاپ بنر کونیکا PL1800-512i عرض چاپ : 320 سانتی متر نوع هد : کونیکا 512i - 4  هد قابل ارتقا..

0 تومان

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512-PL1500

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512-PL1500

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512- PL1500 عرض چاپ : 320 سانتی متر نوع هد : کونیکا 512 - 4  هد قابل ارتقاء..

0 تومان

دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024-PL2400

دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024-PL2400

دستگاه چاپ بنر کونیکا 1024- PL2400 عرض چاپ : 320 سانتی متر نوع هد : کونیکا 1024 یا 512 ..

0 تومان

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت DX5-3400

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت DX5-3400

دستگاه چاپ بنر اکوسالونت R-3400 عرض چاپ : 180 سانتی متر نوع هد : اپسون DX5 جوهر بی بو..

0 تومان

برچسب ها: قیمت دستگاه چاپ بنر, دستگاه چاپ بنر ارزان, قیمت انواع دستگاه چاپ بنر, دستگاه چاپ بنر اپسون, دستگاه بنر ارزان, فروش دستگاه چاپ بنر دست دوم, دستگاه چاپ بنر و فلکس دست دوم, دستگاه چاپ لارج فرمت, دستگاه چاپ بنر اکوسالونت بی بو, بهترین مارک دستگاه چاپ بنر