دستگاه چاپ فلت بد

دستگاه چاپ فلت بد

دستگاه چاپ فلت بد یووی-قیمت و فروش دستگاه چاپ مسطح ، فلت بد

از دستگاه چاپ مسطح  یا چاپ یووی uvبرای چاپ بر روی سطح موادی که قابلیت انعطاف ندارند استفاده می شود. چاپ بر روی کاشی-چاپ سرامیک-چاپ روی شیشه -چاپ روی انواع تخته و ورق های فلزی از کاربرد های دستگاه چاپ مسطح می باشد. در این روش سطح مورد نظر را بر روی میز دستگاه قرار می دهیم و این هد دستگاه است که با حرکت در دو جهت طول و عرض ، اقدام به چاپ بر روی سطح مورد نظر می کند.

دستگاه چاپ فلت بد در انواع سایز های کوچک رومیزی ارزان و بزرگ صنعتی تولید می گردد.

دستگاه چاپ فلت بد یو وی، ایده آل برای چاپ بیلبورد و همچنین انواع استیکر، پشت چسبدارها و انواع مدیای مورد استفاده در دکوراسیون و فضای داخلی. با سرعتی برابر 235 متر مربع در ساعت، با کیفیت بالای سیستم UV مسلما باعث پیشرو بودن شما در برابر رقبا خواهد شد. شما می توانید پرینترهای اکوسالونت و پایه آب خود را کنار بگذارید و از کیفیت بالای چاپ UV با رزولوشن 1440 dpi و سرعت بالای چاپ با چهار رنگ اصلی به علاوه 2 عدد هد قدرتمند سفید، بهره مند شودی. تجربه بالای ما با سیستم UV امنیت سرمایه گذاری و سرعت بالای چاپ را برای شما به ارمغان آورده است.

 دستگاه NEO TITAN کارخانه Dilli با عرض چاپ 5 متر مدل RIP به شما کمک می کند تا جایگاهی بالاتر از سایر رقبا در بازار به دست آورید، ثبات در کارکرد و استحکام دستگاه، گستره ای بزرگ از مشتریان را به ارمغان می آورد. تولیدات شما با 1440 dpi قابل رقابت با کیفیت دستگاه های پایه آب می باشد. با سرعت 235 متر مربع در ساعت و عرض 5 متر هیچ پرینتری توان رقابت با شما را نخواهد داشت.

لیست قیمت


مقایسه کالا (0)


دستگاه چاپ فلت بد-چاپ مسطح Dilli

دستگاه چاپ فلت بد-چاپ مسطح Dilli

دستگاه چاپ مسطح روی شیشه سنگ و.. اندازه سطح چاپ : 1.5*7 متر نوع هد : کونیکا 512 - 4 رنگ فول ک..

0 تومان

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)